Prefabrik – Çelik Kapı Konutlar Yapı Malzemeleri Rotating Header Image


Winsa PVC Pencere ve Kapı – Winkepenk

 Winsa  PVC Pencere ve Kapı   Winkepenk

Farklı bir kasa kanat açılımını mümkün kılan bu üründeki tasarım unsuru, kepenk kanadı içinde açılan ikinci bir kanadın ileriye doğrı hareket edebilme özelliğidir. Lamellerin bulunduğu kanat klasik panjur sistemlerine benzer , max 45°lik açılı bir hareket yapabilir.


Uygulama Alanları : Kapı ve pencerelerdir.

Teknik Özellikler : Kepenk sistemi , mevcut sistemden farklı olarak , kanatta sağ/sol açılımı yanında , kanat içindeki ikinci kanat ile ileriye doğruda açılır. Sistem, montaj şekline göre kasaya montaj veya duvara montaj olarak iki gruba ayrılır. Sistemde , hem iç ve dıştan daha estetik görüntü kazandıran , hemde içerisinde destek sacı yer alan özel kepenk kasa profili yer alır. Kepenk lameli farklı tasarımı ile bu sisteme özel, estetik açıdan farklılık kazandırır. Kepenk sistemi , beyaz ve renkli lamine alternatifle uyumludur.

Pvc alanında tavsiye ettiğimiz bir üründür.

 Winsa  PVC Pencere ve Kapı   Winkepenk

Aranan dekorasyon kelimeleri

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>